Ultima Online TR - Türkiye'nin Ultima Online Bilgi Platformu
Ultima OnlineUltima Online Forum
Ultima Online Türkçe Bilgi Sitesine HoşgeldinYeni Başlayanlara


    Ultima Online'a Hoşgeldiniz. Bu oyun binlerce insanın saatlerini ayırdığı, zevkle oynadığı bir macera oyunudur. Bu gizemli dünyada sizin için pek çok ev çeşidi, alanlar, keşfedecek yerler, evler, görevler, hazineler, özel hayvanlar... Eminiz siz de boş zamanlarınızı keyifle geçireceksiniz.Ultima Online'ı Yüklemek

    Bu sihirli dünyada yerinizi almanız çok kolay. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Ultima Online oyununu indirmelisiniz...

    - Ultima Online Oyun Kurulum Dosyaları Yükle

    Kurulum dosyamızı indirdikten sonra, oyunu bilgisayarımıza kuruyoruz. Sonrasında sunucu'ya bağlanabilmeniz için aşağıdakilerden birini yüklemeniz yeterlidir.

    - UOGateway
    - Razor

    Yukardaki programlardan birini kurmanız yeterlidir. UOGateway kurduysanız, Server listesi yüklendikten sonra Public Servers kısmından CTRL + F tuşu ile oynamak istediğiniz sunucunun adını aratmalısınız. Buna tıklayarak oyuna, forumda kullandığınız üyelik adı ve şifreniz ile oyuna merhaba diyeceksiniz...İlk Girişiniz

    Server Seçimi: Login olur olmaz server listesi gelecek. Buradan server seçiyoruz...

    Karakterinizi Yaratmak: Karakterinizin saçını, renklerini, cinsiyetini ve ismini burdan belirleriz ve ileri butonuna basarız.    Entering Britannia (Britannia'ya Giriliyor) yazısı gelinceye kadar ileri diyoruz. İşte oyuna girmeyi başardık. Burası 'Apprentice Center' diğer adıyla Çalışma Alanıdır. Sunucumuz tarafından yeteneklerinize kısa sürede ulaşabilmeniz için inşa edilen yetişme kampı.

    Apprentice Center içinde, Tailoring, Blacksmithy, Swordsmanship, Fencing, Mace Fighting, Magery, Alchemy, Lockpicking, Remove Trap, Animal Taming, Snooping, Wrestling, Archery, Lumberjacking ve Mining çalışma alanları bulunmaktadır. Buradan çıkmak ve asıl oyunun geçtiği dünyaya adım atmak için 'Apprentice Guard' adındaki vendora 1 kere tıklamanız ve açılan menüde çıkan TALK yazısına basmanız yeterlidir.

Nasıl Oynanır >>
Ultima Online © EA GAMES 1998-2021 & Venus (c)2021