Ultima Online TR - Türkiye'nin Ultima Online Bilgi Platformu
Ultima OnlineUltima Online Forum
Ultima Online Türkçe Bilgi Sitesine HoşgeldinDark Venue UO Shard

18 Kasım 2022

Geçtiğimiz yıl 1 Ekim 2021 tarihinde açılan ve 1 yıl 2 ay sonra bile halen açık olan son World of UO Ultima Online sunucusu isim değiştirdi. Yeni adı efsane sunucu Dark Venue olmuştur. Gerekli kullanım izinleri alınarak yeni bir alana taşınan sunucu, varlığına bu isimle devam etmektedir.

Son yılların en uzun süreli Age of Shadows sunucusu olma özelliğine sahip Dark Venue halen güncellenmeye ve yenilik almaya devam etmektedir. Şu anda özellikle yaratık avcılığı, hayvan eğitmenliği, görevler ve seviye sistemi üzerine yoğunlaşılmış ve güncellemeler bu yönde yapılmaya başlanmıştır.

Sizler de World of UO kalitesiyle uzun soluklu sunucunun bir üyesi olmak isterseniz Dark Venue ilginizi çekebilir. Aşağıda bağlantı için çeşitli bilgiler sunulmuştur:

Web Sayfası: https://www.darkvenue.com.tr/

Discord Adresi: https://discord.gg/BcGhd6YjW5Yeni Macera Devam Ediyor

19 Kasım 2021

1 Ekim 2021'de World of UO bünyesinde açılan yeni sunucu 50 gündür açık. Hazırlanan zaman çizelgesine uygun olarak ilerlemeye devam ediyor.

Bu yıl sunucumuz, üçüncü parti programlama bağımlılığınızı azaltacak yeni geliştirmelere sahip. Easy UO ya da Razor/UO Steam kullanmadan kendinize ya da hayvanlarınıza bandaj basabiliyor, iksir içebiliyor, düşen kalkanı elinize alabiliyor hatta terzi-demirci yetenekleri geliştirip bod tamamlayabiliyorsunuz. En son maden toplama eklentisi de gelen sunucu stabil bir şekilde ilerlemeye devam ediyor.

Daha fazla bilgi için: www.worldofuo.comYeni Macera Başlıyor

17 Eylül 2021

Ultima Online oyuncularına müjdemiz var. World of UO, 1 Ekim 2021'de yeniden hizmete girecek.

Yeni sunucumuz Age of Shadows üzerine kurulu olup hızlı sunucu özelliğindedir. Yani bu sunucuda çok fazla emek vermeden oyunda kendinize bir yer edinebilirsiniz.

Önceki sunuculardan farklı olarak bireysel oyuncuların oyuna tutunmalarını kolaylaştıracak birçok yenilik var. Bireysel görev sayısı arttırıldı. Oyunda ganimet elde edilebilecek yeni sistemler var (mezar kazıcılığı, balıkçılık gibi). Oyun Luna merkezli gelişim gösterecek şekilde ayarlandı.

Ayrıca en yüksek istemci (client) sürümü ile ya da Enhanced Client (3D) ile oyuna giriş yapabilecek, Mobile UO ile sunucuya bağlanabileceksiniz.

Sunucu, Kaos adıyla 1 Ekim 2021 saat 21.00'da login.worldofuo.com bağlantı adresi yoluyla erişilebilecektir. Beğeneceğinizi umuyoruz.

Sunucumuz ile ilgili gelişmeleri Discord Kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ultima Online © EA GAMES 1998-2021 & Venus (c)2021