Winx Club
Winx Club | Sailor Moon
Winx Club
Ana Sayfa
Karakterler
Mekanlar
Bölüm Özetleri
Enchantix
Magix World
Kaynaklar
Resim
Duvar Kağıtları
Avatar
Oyunlar
Video Klipler
Fan Kulübü
Ziyaretçi Defteri

Hoşgeldiniz


Winx Club Fan


Burası perilerin sihirli dünyası!

Yeni! Winx Club: Kayıp Krallığın Sırrı'nın film müziklerinde "Sen Bir Tanesin" ve "Sadece Bir Kız" gibi eserleri seslendiren Grup Hepsi'ye özel bir sayfa hazırladık. Umuyoruz ki beğeneceksiniz..

Winx Club Fan Site

Evrenin derinliklerinde Magix adında sihirli bir boyutta, periler ve cadılar yaşamaktaydı. Periler iyilik için, cadılar kötülük için savaşırken bu iki karşıt tür birbirleriyle büyük bir savaşa başlar.

Kahramanlarımız Bloom, Stella, Flora, Miusa ve Tecna, kendi koydukları isimleriyle Winx Club grubu sihirli güç ve yeteneklerini geliştirmek ve kötülerle savaşmak için Alfea Koleji’nde eğitim almaya başlarlar. Onlar günlük hayatları, okul hayatı dışında aynı zamanda Cadı grubu Icy, Darcy ve Stormy’nin kötülükleriyle başetmek zorundalardır.

Etkinlik


Çizim yapmayı sever misin? Eğer seviyorsan istersek çizimlerini bizimle paylaşır mısın? Eğer Winx kızları ya da çizgi film'deki bir karakteri çizim bize yolla. Sitemizde resimlerine senin adınla yer verelim. İletişim için admin@venus.gen.tr, bu adresi çizim göndermek için kullanabilirsiniz.