07 Haziran 2020
Şarkıya Göre: A, B, C-Ç, D, E, F, G, H, I-İ, J, K, L, M, N, O-Ö, P, R, S, T, U-Ü, V, Y, Z...
Şarkıcıya Göre: A, B, C-Ç, D, E, F, G, H, I-İ, J, K, L, M, N, O-Ö, P, R, S, T, U-Ü, V, Y, Z...
Dj Akman - Yaralı Kalbim
Şarkı Adı: Yaralı Kalbim
Söyleyen: Dj Akman - Tüm Şarkıları »
Puan: 5.0 (1 kişi oyladı)
Görüntüleme: 1949

Oylayın:
Seni sevdim hayatım boyunca, sen benim yanımda olmadın bir saat bile olsa, buna mı semek diyosun hey yalan dünya, oysa seninle yaşamak isterdim ömür boyunca, kalbim, kalbim yaralı, sen sen batırdın benim sevdamı, kışa döndürdün ilkbaharımı, sen sen batırdın benim hayatımı, bırak bırak sevgi laflarını, sevmek sevmek sana yakışırmı...

Uzun zaman oldu sensiz kaldım hasretinle, bir türlü alışamadım bende kapanmaz bir yara senin açtın, bırakıp uzaklara kaçtın, beni dünyada yalnız bıraktın.ciğeri beş para etmez birine sattın. söyle söyle değdi mi be,söyle bunca sevmelere, sevmiştim seni ölesine, söyle değdimi terketmene.

uzak uzak dur sen benden, sana yakışmayan sevgiden. ne ne istedin benden kurduğum bütün hayallerimden, sevemem seni bundan sonra ebediyyen dön, dön bir bak geçmişine, sana verdiğim bunca senelere. yazık yazık oldu bütün emeklerime, değer değermi senin gibi kalpsize.

neden allahım neden hep ben bu hayatı böyle severken aldatmak, aldanmak, hep beni buluyor, benim kaderim hep böyle geçiyor, bıktım yalan aşkından, bıktım anlamsız boş laflardan, bıktım böyle dünyadan, bıktım böyle sevdalardan.

Kalbim yaralı, gönlüm yaralı, en güzel yarınlarla, sen açtın aramı. en güzel yarınlarla sen açtın aramı.


Yorumlar

Hiç Yorum Gönderilmemiş!

Adınız:
E-Mail:
Yorum:
 
Dj Akman Şarkıları

Bedava MP3 Download, MP3 indir, Ücretsiz MP3, Dangerous MP3, Dangerous MP3 kelimeleriyle sitemize gelenler için uyarıdır. Sitemizde hiçbir MP3 bulunmamaktadır! Lütfen sanata ve sanatçıya saygı için korsan müziğe hayır! Internetten mp3 yüklemek yerine onların kaset ve cd'lerini alarak destek olalım.