08 Aralık 2019
Şarkıya Göre: A, B, C-Ç, D, E, F, G, H, I-İ, J, K, L, M, N, O-Ö, P, R, S, T, U-Ü, V, Y, Z...
Şarkıcıya Göre: A, B, C-Ç, D, E, F, G, H, I-İ, J, K, L, M, N, O-Ö, P, R, S, T, U-Ü, V, Y, Z...
Sistem - Kaç Buradan
Şarkı Adı: Kaç Buradan
Söyleyen: Sistem - Tüm Şarkıları »
Puan: 0.0 (0 kişi oyladı)
Görüntüleme: 1050

Oylayın:
Kaç buradan! Sesi aç şuradan, sana kutudan çıkan kürdan, saydım sıradan, göz kırptım aradan, en ufak yaradan korkmadan.. Sabah erken uyan sesi aç, komşuyla ilişkin tek round, tatmin olmadan araya girsin bu sound, arka planda beat, önünde sanki James Bond, götü kalktı bu sefer kont! Sözlerim artık son, saat 03.10, gece yarısı balkona çık ilham bekle, soğuktan don, çatılara kon güvercin ol, yetmedi mi? gel bir de kucağımıza kon. Bizde para değil söz bol! Gel önüme geç hadi akrabam ol! Sistem sizin için en iyi yol, İstem bizim için ayrı kol, hadi kalk sende öfkeyle dol sistemle kalk kafana şapkanı tak.

Nakarat (x2)
Hadi kaltak, bu şarkıyı al tak, hepiniz kaypak, götünüz kalkar, selülitleriniz sarkar, bu muhabbetler bizi hep bayar!

Yine kız tavladık bu cristmas, pek seksi çıktı kızımız, altımızda 67 model arabamız, hemen arttı hızımız, açıldı bir anda aramız, kanamaya başladı yaramız, ereksiyona uğradı mızmız kız, saat geç olsa da farketmez, eve kadar bırakırız! akşama ayılırız, gelir seni aynı yerden alırız! Sorun olmaz biz sokakta da kalırız! Yeterki iste, sen yeterki iste.

Nakarat (x2)
Hadi kaltak, bu şarkıyı al tak, hepiniz kaypak, götünüz kalkar, selülitleriniz sarkar, bu muhabbetler bizi hep
bayar!

Rotamız doğru, yolumuz engebeli, saatlerce yolculuk, kırmışız beli, nereye gidecek eli? Takmayacak yağmuru seli, moladayken gördük o keli, kasiyer olarak, o kafaya o tarak, hadi gel salak, bin yanımıza, gir kanımıza, sokarız lafları ağzınıza, rastgeldik yolda kıza, yetişemedik hıza, hep aynı hiza, hep aynı izah, hep aynı mizah anlayışı, ayıramazki yazı kışı, birdir içi dışı, atlattık bir kızı. Gözleri ela ama sözleri tam bela, hadi yeter la! yeter artık! tatmin olmadın farkına vardık! Olanları anladık, baktık geriye şarkıyı geri sardık.

Hadi "kaltak", bu şarkıyı "al tak", hepiniz "kaypak", götünüz "kalkar", selülitleriniz "sarkar", bu muhabbetler bizi hep "bayar!"

Nakarat (x2)
Hadi kaltak, bu şarkıyı al tak, hepiniz kaypak, götünüz kalkar, selülitleriniz sarkar, bu muhabbetler bizi hep
bayar!
Yorumlar

Hiç Yorum Gönderilmemiş!

Adınız:
E-Mail:
Yorum:
 
Sistem Şarkıları

Bedava MP3 Download, MP3 indir, Ücretsiz MP3, Dangerous MP3, Dangerous MP3 kelimeleriyle sitemize gelenler için uyarıdır. Sitemizde hiçbir MP3 bulunmamaktadır! Lütfen sanata ve sanatçıya saygı için korsan müziğe hayır! Internetten mp3 yüklemek yerine onların kaset ve cd'lerini alarak destek olalım.