Webmasterim.Com tarafından sağlanan Milli Piyango idaresinin düzenlediği şans oyunlarının anlık sonuçlarını sitenize ekleyin ve ziyaretçilerinizin hizmetine sunun. Aşağıdaki gibi görünecek:Bu eklenti için sitenize eklemeniz gereken kod: (Nasıl Eklerim?)
Sitenize Webmasterim.Com tarafından dağıtılan borsa, döviz (Dolar ve Euro) ve Altın fiyatlarını ekleyin, ziyaretçilerinizin piyasalardan haberi olsun. Aşağıdaki gibi görünecek:Bu eklenti için sitenize eklemeniz gereken kod: (Nasıl Eklerim?)
Bu IP Adres bilgisi eklentisinin bir öncekinden farkı sitenizin tasarımına uygun olarak eklediğiniz yere uyum sağlamasıdır. Kenarlığı bulunmamakla birlikte sanki sitenizin bir içeriğiymiş gibi algılanmasını sağlar.Bu eklenti için eklemeniz gerekli kod: (Nasıl Eklerim?)Site Yenilendi
Site Haberleri

İçerik yönüyle yepyeni bir Webmaster Araçları / Sitene Ekle sitesiyle karşınızdayız. Buradaki kodlar sitenize özel olarak içlerinden en güzelleri ve dikkat çekici olanlar seçilerek hazırlandı. Bazı kodlar tamamen sitemizin ürünü olup zamanla daha yeni ve işlevsel kodlar sitemize eklenecektir. Dolayısıyla sık sık bu adresi takip edin, yeni kodlardan habersiz kalmayın.

Bir önceki siteden farklı olarak birçok çalışmayan ya da içinde içerik bulunmayan kategori kaldırıldı. Artık daha işlevsel bir sitene ekle sitesine sahibiz. Hepimize hayırlı olsun...InternetHaber.com haber sitesi tarafından dağıtılan güncel son dakika haberler eklentisini sitenize ekleyerek ziyaretçilerinizin güncel haberlere siteniz yoluyla ulaşmasını sağlayabilirsiniz...

Sitenize göre width="320" ve height="300" içerisinde geçen sayıları değiştirerek boyutlarını ayarlayabilir ve sitenize uyarlayabilirsiniz...Bu eklenti için eklemeniz gerekli kod: (Nasıl Eklerim?)
Haber3 haber sitesi tarafından dağıtılan güncel son dakika haberler eklentisini sitenize ekleyerek ziyaretçilerinizin güncel haberlere siteniz yoluyla ulaşmasını sağlayabilirsiniz...Bu eklenti için eklemeniz gerekli kod: (Nasıl Eklerim?)
EnSonHaber haber sitesi tarafından dağıtılan güncel son dakika haberler eklentisini sitenize ekleyerek ziyaretçilerinizin güncel haberlere siteniz yoluyla ulaşmasını sağlayabilirsiniz...Bu eklenti için eklemeniz gerekli kod: (Nasıl Eklerim?)
HaberTurk haber sitesi tarafından dağıtılan güncel son dakika haberler eklentisini sitenize ekleyerek ziyaretçilerinizin güncel haberlere siteniz yoluyla ulaşmasını sağlayabilirsiniz...Bu eklenti için eklemeniz gerekli kod: (Nasıl Eklerim?)
AktifHaber haber sitesi tarafından dağıtılan güncel haberler eklentisini sitenize ekleyerek ziyaretçilerinizin güncel haberlere siteniz yoluyla ulaşmasını sağlayabilirsiniz...Bu eklenti için eklemeniz gerekli kod: (Nasıl Eklerim?)
Milliyet Gazetesi Internet Sayfası tarafından dağıtılan güncel haberler eklentisini sitenize ekleyerek ziyaretçilerinizin güncel haberlere siteniz yoluyla ulaşmasını sağlayabilirsiniz...Bu eklenti için eklemeniz gerekli kod: (Nasıl Eklerim?)

Webmaster Araçları (c)2008


03 Temmuz 2020 Cuma