Knight Online

Gelin kendinizi Ortaçağa ait olan fantaziye teslim edin , en büyük multiplayer online role-oyun (MMORPG) ve dünyanın en heyecanlı, kalp atışlarını hızlandıran PvP özellikleri.Tüm dünyada 10 milyon kişiden fazla insan bu oyunu oynamaktadır, Knigt Online dünyadaki en büyük MMO topluluğunu temsil etmektedir.

Bir hesabı açtıktan sonra, her oyuncu insan veya savaşcı olmayı seçiyor, her ülkedende istediğiniz karekteri seçebilirsiniz, örnek olarak barbar, savaşçı, papaz, hilekar veya yırtıcı. Başarılı oyuncu pek çok gücü eline alarak ülkesini zafere ulaştırandır. Savaşların sonunda her karekteri Knight Online dünyasının kahramanı olabilir. Kraldan takdir belgesi ve ödülünüde alabilirler, kendi kalelerinin hakimi olabilirler, hatta şehiri yönetebilirler.

Knight Online'da tecrübelerini artırmak için(yani daha yüksek bahisler, oyuncuların yeteneklerini artırmak, özel silahlara ulaşmak, ve pek çok yararlardan faydalanmak) için Knight Premium paketlerini satın almalısınız.

Eklenme: 29/09/2007 | Kategori: Oyunlar

Silkroad Online 1.0

Silkroad Online internet üzerinden oynanan bir RPG oyunudur. Üç sınıf vardır, bunlar Trader (Ticaretçi), Hunter (Avcı) ve Thief (Hırsız). Asya yollarında bu üç sınıfın kavgasını konu alır.

Not: Yükleyeceğiniz program oyunu yüklemeniz için gerekli olan ve Silkroad'ın resmi sitesinin oyuncularına yüklettiği yükleme programıdır. Orjinal boyutu 500MB ve üstündedir.

Eklenme: 11/11/2006 | Kategori: Oyunlar

Ultima Online - Mondain's Legacy

Ultima Online, 1998 yılından bu yana oynanan Türkiye'de büyük ilgi görmüş MMORPG türü bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Bu oyunu kurduktan sonra 14 gün ücretsiz Orjinal sunucusunda oynayabilir ve oyunu deneyebilirsiniz.

Eklenme: 11/11/2006 | Kategori: Oyunlar

Mario Forever 4

Muhteşem bir klasik olan Mario oyununun harika bir yeniden yapım versiyonu. Çok çeşitli bölümler eklenmiş. Çocuklar kadar büyüklerin de ilgiyle oynayabileceği bir oyun olan Mario'da kahramanımız Mario'ya yardım edeceksiniz.

Yeni versiyona bölüm düzenleyicisi eklenmiş. Bu sayede kendi özel bölümlerinizi oluşturabileceksiniz.

Eklenme: 11/11/2006 | Kategori: Oyunlar