Opera 9.23

Program Özellikleri
Boyut:3,82MB
Platform:Windows 95/98/2000/Me/XP/NT/Vista
Eklenme Tarihi:11 Kasım 2006
Üretici:Opera Software
Kısıtlamalar:---
Lisans:Freeware (Ücretsiz - Bedava)
Dili:Türkçe
Editör Notu:4 Yıldız
Yükleme:3338 (Bugün: 3260)


Opera Merlin- İnternette güvenli, hızlı ve kolay surf için pazarın en yeni full aksesuar internet tarayıcısı...
İçerisinde bardındırdığı, pop-up önleyici, sekmeli pencereler, entegre arama ve Opera'nın ortalığı sarsan E-mail programı, RSS, ve IRC Chat özellikleriyle çok daha güçlü.. İnternet CSS standardını bulan kişinin liderlik ettiği bir Opera kadrosuyla hazırlanan bu tarayıcı internet deneyiminizi arttıracak..

Bu beta tarayıcının sahip olduğu bazı özellikler;

Opera Modülleri- Bu modüller sizin için en son haberleri alan veya basit para birimi çevirme işlemlerini gerçekleştiren AJAX uygulamalarıdır. (Bu modüllerin nasıl hazırlanacağı ve kullanılacağı ile ilgili dökümanlar yayınlanmıştır.) Artık işinize yarayan modülleri kendiniz seçebileceksiniz.

Thumbnail Önizleme- Sekmeli pencereler üzerine mouse imlecini getirdiğinizde sayfanın bir önizlemesi sayfa üzerinde yer alacaktır. Böylece sekmeyi tamamen açmaktansa bir önizlemesini görüntüleyerek sistem kaynaklarınızı daha tasarruflu kullanabileceksiniz.

Özelleştirilmiş Arama- İstediğiniz arama moturunu kullanabileceğiniz arama bölümü sayesinde artık toolbarlara daha az bağımlısınız.

Siteye Özel Ayarlar- Bazı sitelerden bazı cookieleri almak isteyebilirsiniz. Ve yine aynı siteden başka bir cookieyi engellemek isteyebilirsiniz. Hatta kendi stil dosyanızı kullanarak istediğiniz siteyi istediğiniz şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Geliştirilmiş İçerik Filtresi- İstediğiniz siteyi tek tıkla engelleyebilirsiniz.

Geliştirilmiş Pop-Up engelleyici- Biraz daha zeka katılmış bu özellik sayesinde bir çok pop-up u filtreleyebileceksiniz. Eğer yine de açılmasını istediğiniz bir pencere engellendiyse, o pencereyi tek tıkla çöp kutusundan geri çıkarabilirsiniz.

Bittorrent Dosya Transfer Desteği

Eklenme: 11/11/2006 | Kategori: Browser (Tarayıcı)

Download: Programı Yükle (İndir)
(Yükleyemediniz mi? Hatalı dosya rapor edin..)