AntiVir PersonalEdition Classic

AntiVir Personal Edition, ücretsiz bir antivirüs programı. Çok iyi sayılır düzeyde bir antivirüs program olan AntiVir kolay kullanımı ile de dikkat çekiyor. Bulunan dosyaların içindeki "dll" dosya tipinden tutun da "sys" dosya tipine kadar aklınıza ne gelirse artık hepsini arıyor. Program 80.000 den fazla virüsü tesbit edebilme özelliğine sahip ve internetten güncellenebiliyor.

Eklenme: 10/11/2006 | Kategori: Anti Virüs Yazılımları

Kaspersky Anti-Virus Personal 7.0

Kaspersky Anti-Virus Personal; kaliteli AntiVirüs programlarından biri, Windows ortamında kullanabileceğiniz bu ünlü program ile bilinen virüslerin çoğunu bulup bilgisayarınızdan temizleyebilirsiniz. Kaspersky Laboratuvarlarında geliştirilen dünyaca ünlü antivirüs programı. Virüsler için etkin çözüm. Sizin bile haberiniz olmadan her yaptığınız işi izler ve virüs arar, bulunca alarm vererek sizi uyarır ve o virüs yok oluncaya kadar yapılan işlemi yapmaya izin vermez.

Geliştirilen arama yöntemleri ve 2. nesil analiz teknoloji sayesinde bilinmeyen virüslere de etkili bir şekilde müdahele edebilirsiniz.

Sürekli güncel virüs veritabanı, kullanıcı ve kaynak dostu arayüz, koruma ve güvenlik ayarları, maksimum arama derinliği gibi özellikleriyle Kaspersky virüslerin korkulu rüyası...

Eklenme: 10/11/2006 | Kategori: Anti Virüs Yazılımları

Kaspersky Internet Security 7.0

Kaspersky nin piyasaya sürmeye hazırlandığı internet güvenlik yazılımı Internet Security, daha duyulur duyulmaz popüler oldu. Bu programla her türlü elektronik saldırı, zararlı program, spam ve hacker saldırılarına karşı önleminizi alacaksınız. Antivürüs olarak Kaspersky i tercih edenler ve memnun kalanlar bu programı daha çok sevecek. Sistem kaynaklarınızı minimum ölçüde kullanmaya çalışan programda stabilite sorunlarının azaltıldığı ifade ediliyor.

Eklenme: 10/11/2006 | Kategori: Anti Virüs Yazılımları

Panda Antivirus 2007 11.0.0.0

Panda Antivirüs bilgisayarınızdaki virüsleri her nerede olursa olsunlar bulup, en efektif biçimde etkisiz hale getirmektedir. Etkisizleştirme işlemi sırasında verilerinize mümkün oldugu kadar az zarar vermeyi hedeflemektedir. Panda sadece sizi korumaz çevrenizdeki arkadaşlarınızı da sizden korur. Tüm windows işletim sistemlerinde güvenli bir koruma ortamı sağlar.

Eklenme: 10/11/2006 | Kategori: Anti Virüs Yazılımları

avast! 4 Home Edition Türkçe 7.5

Bilgisayarını evinde kullanan herkese bedava ve Türkçe antivirüs programı. Hemde müthiş hızlı ve güvenilir. Ne virüs, ne de trojan hiçbir şekilde bilgisayarınıza bulaşmıyor. ALWIL Software şirketi sonunda bu muhteşem antivirüs programının Türkçe sürümünü çıkardı. Artık diğer paralı antivirüs programlarını kullanmanıza gerek yok.

avast! 4 Home Edition; dosya, boot, makro virüsleri ile birlikte e-postaları da tarama özelliği mevcut. Bizden tam 5 yıldız alan bir program. Ev kullanıcıları programın çalışabilmesi için kayıt formunu doldurup mail adreslerine gelecek olan anahtar numarası ile programı sınırsız kullanabilirler.

Yazılım, ücretsiz ancak sizden tek istediği kayıtlı kullanıcı olmanız. Tek eleştirimizde burada geliyor. Yazılımın Türkçe versiyonunu bize sağlamışlar ama malesef kayıt formu için kullanılan diller arasında henüz Türkçe eklenmemiş. En kısa sürede kayıt formuna Türkçe dilinin de eklenmesi ni umuyoruz. Ingilizce kayıt formuna,
http://www.avast.com/i_kat_207.php?lang=ENG
adresinden ulaşabilirsiniz.


Yenilikler(v4.7.892)
· avast! Antivirus windows vista ile uyumlu hale geldi


Yenilikler(v4.7.871)
· avast! Antivirus servis hafıza kullanım oranı azaltıldı.
· win9x için güncelleme (dizin adındaki non-latin karakterler için)
· Bazı minör ve majör güncellemeler yapıldı

Yenilikler(v4.7.844)
· Windows Vista da sorunsuz çalışmaktadır.
· Veri bankasında bulunan latin karakter okuma sorunu giderildi
· Outlook Plugini geliştirildi

Yenilikler(v4.7.827)
· Bazı sistemlerde meydana gelen çalışma hatası giderildi

Yenilikler(v4.7.826)
· NT 4.0 kurulum hatası giderildi
· Görev çubugundaki program ayarları seçeneğindeki hata giderildi
· Program yolundaki latin karakter problemi giderildi.
· XP işletim sisteminde açılış sırasında meydana gelen çökme sorunu giderildi
· Son vista sürümlerine uygun hale getirildi

Eklenme: 10/11/2006 | Kategori: Anti Virüs Yazılımları

AVG Anti-Virus Free Edition 7.1.428a818

Tamamen ücretsiz AVG anti-virüs programının son sürümü, bilgisayarınızı virüslere karşı koruyor. Yapacağınız güncellemelerle, her türlü yeni virüse karşı korunur hale geliyorsunuz. Hızlı ve etkili bir program olan Panda Antivirus, otomatik güncelleme özelliği içeriyor. AVG Tek Kullanıcı Sürümü, kişisel bilgisayarlar için kapsamlı bir antivirüs koruması sağlar. Tespit yöntemlerinin (buluşsal analiz, soysal tespit, tarama ve bütünlük kontrolü) eşsiz kombinasyonu, bilgisayarınız için çoklu seviyelerde (Yerleşik Koruma Kalkanı, E-posta Tarayıcı eklentileri, Kişisel E-posta Tarayıcı, İstek üzerine ve diğer testler, vs.) mümkün olan en üst düzeyde korumayı getirir.

Özellikler:
AVG E-posta Tarayıcısı
Yerleşik Koruma Kalkanı
Virüs Kasası
AVG Kontrol Merkezi
Test Arayüzü
Programlayıcı
Güncelleme Yöneticisi
Alarm Yöneticisi

Eklenme: 10/11/2006 | Kategori: Anti Virüs Yazılımları